Zgłoszenia na 4. Lunch Prawny

Lunch Prawny został zainicjowany przez Izbę w czerwcu tego roku jako uzupełnienie serii warsztatów dla profesjonalistów, które KIPA prowadzi od lat.

Zgłoszenia do 25 września

4. Lunch Prawny odbędzie się 2 października 2015 roku. Przed wysłaniem zgłoszenia należy zapoznać się z zasadami naboru. Następnie wypełniony formularz należy odesłać do 25 września na adres e-mail: biuro@kipa.pl z dopiskiem Lunch Prawny.

O projekcie

Lunch Prawny został przygotowany jako uzupełnienie serii warsztatów finansowo-prawnych, które KIPA prowadzi od kilku lat. Zakłada cykliczne, indywidualne konsultacje z prawnikami prowadzone w formie speed datingu – krótkich spotkań pozwalających na wyjaśnienie faktycznych problemów i konkretnych wątpliwości prawnych związanych z bieżącą działalnością firm produkcji audiowizualnej. W projekt zaangażowany jest mecenas Krzysztof Czyżewski z Kancelarii Adwokackiej Czyżewscy.

Spotkania z prawnikami

Spośród nadesłanych zgłoszeń do udziału w sesji kwalifikuje się pięciu uczestników, przy czym jednorazowa konsultacja nie może trwać dłużej niż 25 minut. Pierwsze spotkanie miało miejsce 29 czerwca. Czwarte spotkanie w ramach cyklu odbędzie się w piątek 2 października 2015 roku w siedzibie KIPA, przy ul. Chełmskiej 21 bud. 28c w Warszawie o godz. 13.00.

Więcej informacji na temat Lunchu Prawnego, formularz zgłoszeniowy i zasady naboru dostępne są na stronie www.audiowizualni.pl.

Warsztaty ze wsparciem PISF

Projekt realizowany przy wsparciu finansowym PISF – Polskiego Instytutu Sztuki Filmowej w ramach programu „Cykl warsztatów profesjonalnych KIPA”.

Na podstawie informacji prasowej

23.09.2015