ZGŁOSZENIA NA WARSZTATY MFI SCRIPT 2 FILM

Trwa nabór na warsztaty MFI Script 2 Film. 

Szansa na rozwój

Warsztaty MFI SCRIPT 2 FILM to zaawansowany program szkoleniowy, który oferuje platformę dla efektywnego scenariopisarstwa i rozwoju międzynarodowych filmów fabularnych. Składa się z 4 intensywnych sesji warsztatowych rocznie, opartych na pracy grupowej – sesjach Q&A, studiach przypadku i indywidualnych konsultacjach.

Program pomaga w pełni rozwinąć tworzone scenariusze, począwszy od pierwszego szkicu do ostatecznej wersji. Dzieje się to poprzez proces warsztatów, które skupiają się na analizie i ocenie scenariusza. MFI SCRIPT 2 FILM oferuje uczestnikom narzędzia do skutecznej pracy nad rozwojem projektu (prezentacje, finansowanie i formacja koprodukcji). Pomaga analizować ich potencjał w zakresie rynku i odbiorców, oraz opracować strategię co do ich produkcji.

Szkolenie dla redaktorów tekstów

Program oferuje też pojedyncze miejsca dla specjalistów od rozwoju scenariuszy, bez projektu (scenarzyści, konsultanci scenariuszy, redaktorzy zamawiający, producenci, decydenci), którzy chcą doskonalić swoje umiejętności. Zostaną włączeni w projekt jako „asystenci trenerów” pracujący obok wykładowców w ramach programu na rzecz rozwoju scenariuszy uczestniczących.

Ważne daty

Terminy zgłoszeń:

  • 6 marca 2017 (dla kandydatów z projektem)
  • 20 kwietnia 2017 (dla kandydatów bez projektu)
  • pierwsza sesja: 25 czerwca – 6 lipca 2017, Wyspa Nisyros, Grecja
  • druga sesja: sierpień / wrzesień 2017, on-line
  • trzecia sesja: 8 października – 15 października 2017, wyspa Rodos, Grecja
  • czwarta sesja: grudzień 2017, on-line

Więcej informacji na stronie : www.mfi.gr.

Na podstawie informacji prasowej 

02.03.2017