Zgłoszenia projektów na 17. Sofia Meetings

Do 1 grudnia trwa nabór projektów na forum koprodukcyjne Sofia Meetings, które odbędzie się w dniach 18-22 marca 2020 podczas Międzynarodowego Festiwalu Filmowego w Sofii.

Sofia Meetings to miejsce spotkań ponad 400 przedstawicieli branży filmowej: producentów, reżyserów, agentów sprzedaży, instytucji finansujących, dystrybutorów, krytyków i dziennikarzy.

Program spotkania podzielony jest na 2 moduły. W trakcie Sofia Meetings odbywają się pitchingi projektów pierwszych, drugich i trzecich filmów fabularnych szukających finansowego wsparcia oraz prezentacje projektów works in progress.

Wydarzenie koncentruje się na prezentacji projektów pierwszych, drugich i trzecich filmów fabularnych reżyserów, które szukają finansowego wsparcia. Organizatorzy nie wykluczają udziału w wydarzeniu projektów bardziej doświadczonych twórców, jeśli są oni zainteresowani koprodukcją z Bułgarią lub państwami bałkańskimi.

W tym roku podczas forum odbędzie się także prezentacja projektów, które brały udział w nowym programie developmentowym „First Films First”.

Więcej informacji: http://sofiameetings.siff.bg/en


14.11.2019