Zgłoszenia projektów na WEMW 2015

Do 30 października można zgłaszać projekty do wzięcia udziału w 5. edycji forum koprodukcyjnego When East Meets West, która odbędzie się w Trieście w dniach 18-20 stycznia.

Zgłoszenia

Do tegorocznej edycji można zgłaszać projekty z krajów Europy Wschodniej (preferowany jest związek projektów z Włochami lub którymś z krajów anglojęzycznych), Włoch i krajów anglojęzycznych. Lista dokumentów niezbędnych do zgłoszenia projektów wraz z formularzem rejestracyjnym znajduje się na stronie: www.wemw.it/selected-projects.

Forum koprodukcyjne When East Meets West

Producenci wybranych projektów będą mieli możliwość wziąć udział w publicznym pitchingu, spotkaniach indywidualnych, otwartych dyskusjach dotyczących finansowania i dystrybucji z uwzględnieniem charakterystyki regionu. Na forum obecni będą przedstawiciele branży: agenci sprzedaży, dystrybutorzy oraz producenci z krajów Europy Wschodniej, Włoch i krajów anglojęzycznych.

Zakwalifikowane projekty

20 wybranych projektów zostanie ogłoszonych na początku grudnia. Będą one rywalizować o WEMW Development Award, stypendium EAVE i EGG Digital Cinema Award.

 

Więcej informacji: www.wemw.it.

11.09.2014