Zostań Młodym Jurorem 37. MFF Młodego Widza Ale Kino!

Rusza kolejna odsłona konkursu „Skrytykuj!”. Autorzy dwóch najlepszych recenzji lub wideorecenzji zasiądą w Jury Młodych 37. Międzynarodowego Festiwalu Filmów Młodego Widza Ale Kino! w Poznaniu. Konkurs jest współfinansowany przez Polski Instytut Sztuki Filmowej.

Szansa dla uczniów i studentów

Aby znaleźć się w Jury Młodych, należy napisać recenzję bądź stworzyć wideorecenzję dowolnego filmu. Autorskie prace można publikować na stronie www.skrytykuj.pl od 6 września do 21 października 2019 roku (włącznie). Ogłoszenie wyników nastąpi 4 listopada 2019. Organizator festiwalu zapewnia zakwaterowanie, wyżywienie oraz zwrot kosztów przejazdu.

Konkurs przeznaczony jest dla uczniów szkół ponadpodstawowych oraz studentów I roku studiów licencjackich lub jednolitych magisterskich w wieku 18-20 lat. 37. Międzynarodowy Festiwal Filmów Młodego Widza Ale Kino! odbędzie się w terminie 1-8.12.2019 r. w Poznaniu.

Więcej o konkursie, w tym szczegółowy regulamin pod adresem www.skrytykuj.pl

Organizatorzy i partnerzy

Konkurs organizowany jest w ramach akcji „Skrytykuj.pl” przez Filmotekę Narodową – Instytut Audiowizualny przy wsparciu finansowym Polskiego Instytutu Sztuki Filmowej, we współpracy z Centrum Sztuki Dziecka w Poznaniu – organizatorem 37. MFFMW Ale Kino!

Informacja prasowa


14.10.2019