„Żyć nie umierać” i „Córki Dancingu” w Brukseli

Polskie filmy współfinasowane przez PISF – Polski Instytut Sztuki Filmowej zostaną pokazane podczas Wieczoru Polskiego na Międzynarodowym Festiwal Filmowym w Brukseli.

Polskie filmy w Brukseli

19 czerwca podczas Wieczoru Polskiego będącego częścią programu Międzynarodowego Festiwalu Filmowego w Brukseli, widzowie będą mogli zobaczyć filmy „Żyć nie umierać” Macieja Migasa i „Córki Dancingu” Agnieszki Smoczyńskiej oraz spotkać się z Januszem Chabiorem.

W tym roku wydarzenie odbędzie się po raz szósty. W poprzednich latach uczestnicy festiwalu mogli zobaczyć m.in. filmy: „Body/Ciało” Małgorzaty Szumowskiej, „Kebab i Horoskop” Grzegorza Jaroszuka, „Jack Strong” Władysława Pasikowskiego, „Chce się żyć” Macieja Pieprzycy, „Róża” Wojciecha Smarzowskiego i „Wymyk” Grega Zglinskiego.

Międzynarodowy Festiwal Filmowy w Brukseli potrwa od 17 do 24 czerwca 2016 r. 

Wydarzenie jest współorganizowane przy wsparciu Instytutu Polskiego w Brukseli i Stałego Przedstawicielstwa Rzeczypospolitej Polskiej przy Unii Europejskiej w Brukseli. 

Więcej informacji dostępnych jest na stronach: www.culturepolonaise.eu/3,3,708,en,Polish_evening_as_part_of_the_Brussels_Film_Festival oraz www.facebook.com/events/467577130104841

13.06.2016