HOME SWEET HOME

Reżyseria: Agata Puszcz

reżyseria: Agata Puszcz
scenariusz: Michalina Fabijańska
zdjęcia: Cezary Stolecki
scenografia: Aleksandra Muszyńska
kostiumy: Katarzyna Ładczuk
dźwięk: Mariusz Bielecki
montaż: Magdalena Chowańska 
charakteryzacja: Katarzyna Żurawska
kierownictwo produkcji: Zofia Kujawska, Katarzyna Kaczmarek
Barwny, 21 min

obsada: Aleksandra Pisula, Hubert Wiatrowski

producent: Jerzy Kapuściński, Ewa Jastrzębska, Stowarzyszenie Filmowców Polskich, Studio Munka, Tito Productions, TVN Film, Coloroffon, Dreamsound
współfinansowanie: Polski Instytut Sztuki Filmowej

10-letni Olaf żyje w świecie, w którym wynajmowanie członków rodziny i przyjaciół jest powszechną praktyką. Za odpowiednie pieniądze każdy może stworzyć sobie idealne złudzenie szczęścia. Kiedy firma Rent a Life organizuje w szkole Olafa casting, chłopiec nie waha się ani chwili – zamierza wziąć w nim udział i za wszelką cenę dostać rolę przyjaciela na przyjęciu urodzinowym bogatej dziewczynki. Wkrótce okaże się, że cena za udział w tej iluzji jest wysoka.

Agata Puszcz
Reżyserka filmowa i teatralna. Absolwentka Akademii Teatralnej w Warszawie i Szkoły Wajdy. Ma na koncie spektakle teatralne, m.in: „Freddie, reż. Irmina Kant” (Teatr Studio w Warszawie), „Humanka” (Teatr Polski, Bielsko- Biała), „Ciało Bambina” (Teatr Polski, Bielsko – Biała) czy „Utracona cześć Barbary Radziwiłłówny” (Teatr Nowy w Łodzi); teatry telewizji ( „Cukier Stanik”, „Traktat o miłości”), seriale i teledyski. Laureatka nagród, m.in. Gold Remi w Houston (Worldfest Independent Film Festival 2016) czy Papaya Young Directors (2015). Finalistka Script Pro 2017.