W spirali

Data premiery: 17-06-2016
Reżyseria: Konrad Aksinowicz

reżyseria Konrad Aksinowicz
scenariusz Konrad Aksinowicz, Julita Olszewska
zdjęcia
Wojciech Zieliński
scenografia Katarzyna Klimek
kostiumy Weronika Wyrzykowska
charakteryzacja Ewelina Mróz
dźwięk
Błażej Kafarski
muzyka
Atanas Valkov
montaż Wojciech Jagiełło, Iza Pająk
kierownik produkcji Agnieszka Chromicka

producent Agnieszka Chromicka
koproducenci
Jerzy Kobyliński, Anna Łyszczarz-Hyz, Łukasz Dolata, Marcin Kryjom, Konrad Aksinowicz, Julita Olszewska, Piotr Stramowski, Katarzyna Warnke, Wojciech Zieliński
produkcja Chroma Pro
koprodukcja Miasto Aniołów, Oversee Production, Juice, Poznań Film Commision
dystrybucja Alter Ego Pictures
strona filmu www.wspirali.com

obsada Katarzyna Warnke (Agnes), Piotr Stramowski (Krzysztof), Tamir Halperin (Tamir), Grzegorz Młudzik (Witek), Olga Bołądź (Joanna), Antoni Królikowski (Klimek), Karolina Porcari (Karolina), Bartłomiej Kotschedoff (Marek), Nikodem Kasprowicz (Wojtek), Natalia Lasota (Madzia), Mariusz Sojak (mężczyzna z ciężarówki), Agnieszka Bryk (kobieta ze zdjęć)

kolor, 70′
Polska 2015

Wycieczka za miasto, która ma mieć charakter oczyszczający dla poturbowanej przez małżeńskie kłopoty pary, zamienia się w niebezpieczną grę charakterów, gdy na pokład samochodu zabierają ekscentrycznego podróżnika Tamira. Tamir jest świadkiem i katalizatorem ich problemów, samozwańczy uzdrowiciel chce być ich drogą do oświecenia. Krzysztof i Agnes wiedzą, że nie powinni ze sobą żyć, ale nie potrafią się rozstać, a może nie chcą? „W Spirali” to opowieść o miłości, która nie daje wytchnienia, niebezpiecznej i toksycznej.